İK Yönetim Yaklaşımı

İnsan Kaynakları Yönetimi Yaklaşımı
İş hayatınıza kendini sürekli yenileyen, renkli ve hareketli eğlenceli bir dünyada devam etmek istiyorsanız, VIA size kariyer olanakları sunuyor!
Temel “İnsan Kaynakları” politikası, çalışanlarımızı ilgilendiren her konuda kalite odaklı, adil ve eşit bir yaklaşım benimseyerek, çalışanlarımızın işiyle birlikte gelişmesini sağlamaktır. VIA’nın temelleri, sonuç odaklı, işinin sahibi, müşteri memnuniyeti odaklı, işbirliğine açık, değişime uyum sağlayan, öğrenme ve gelişime açık çalışanları üzerine kurulmuştur.
Bu temeller üzerine kurulmuş yetkinlik bazlı, eşitlik anlayışını içeren çalışan seçim sistemi, sürekli gelişimi destekleyici eğitim programları ile devam ettirilmektedir.
 
İnsan Kaynakları ekibimiz, kişilerin şirketimize iş görüşmesine geldiği ilk andan, çalışmaya başladığı ilk güne sonrasında kariyer gelişiminden, bireysel gelişimine ve eğitimine kadar, tüm aşamalarda çalışanlarımıza danışmanlık vermektedir. Mutlu ve birlikte çalışmaktan keyif alan bir ekip yaratmayı hedefliyoruz. Böylelikle VIA n'ın büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunurken, çalışanlarımızın kendilerini de geliştirmelerini hedefliyoruz.
Haberler ve Duyurular
IC Vakfı Yeni Başarı Hikayesi ... Devamı >>
E-Bülten Kayıt
Kaydet